Romance Tail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ας μιλήσουμε

3 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Tue Feb 05, 2013 1:49 am

Kalosorises Nagisa sto ellinoko thread mas :'D

Kai nai exoume ena,to opoio to dimiourgisame gia na milame ego kai i Esumi(afoun imastan oi mones pou milame ellinika edo,an kai o Piffin xerei kapoies lexeis xD) gia to FT kai genika gia oti theloume xD

Kai ithela simeta na sou po an einai na ertheis na postareis kati edo gt einai dead edo kai mines Laughing





Last edited by Aria11 on Tue Feb 05, 2013 2:14 am; edited 1 time in total
Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 2:11 am

Kalws sas vrhka Smile

Kala twra pou eimai kai egw edw, 8a prospa8hsw na to krathsw energo to topic (me thn apisteuth polulogia mou xD)

Loipon gia na piasoume ena 8ema suzhthshs, 8a arxhsw legontas ta agaphmena mou manga/anime:
Fairy Tail (eixe kaneis amfivolia? )
Naruto
Bleach
Beelzebub
Magi
Smile
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Tue Feb 05, 2013 2:19 am

Haha oraio gt kai ego milao poli(kapou sto idio lever me esena eimai xD) opote tha arxizoume na postaroume kai tha erthei kai i Esumi,kai to thread tha xanazontanepsei :'D

Lol ego den exo amfivolia xD

Loipon as po kai ego ta dika mou(alla den thimamai an ta exo pei xana edo lol)

Fairy Tail/Tower of God
Noblesse/Berserk
Shingeki no Kyojin
Kuroko no Basket
Ao no Exorist

Wow i lista mou exei allaxei arketa Laughing

Nagisa pes mas favourite characters apo FT(an kai xero poios einai #1 xD)
Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 2:25 am

Nomizeis oti dn eimai gnwsths ths polulogias sou? Tongue out Laughing
Na er8ei pantws kai h Esumi, na thn gnwrisw kai auth kalutera Smile

Loipon opws dn 8a manteueis o agaphmenos mou xarakthras einai o Gray <33
Meta einai h Erza kai meta m'aresoun: Mira, Gray, Lucy, Gray, Laxus, Gray, Gajeel, Gray, Wendy kai Gray Very Happy

Esena poioi einai oi agaphmenoi sou? (an k manteuw thn prwth Winking)
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Tue Feb 05, 2013 2:47 am

Lol oxi mono esi alla oloi edo mesa mias kai me ton snellius(xereis poion ennoo) grafame kati text walls kai tous afiname olous afonous(eixame kai diko mas thread) Laughing
Eixe plaka stin arxi mexri pou ematha ti eidous anthropos einai Unsure
Tespa,as to afisoume auto...Kai

H Esumi tha erxetai opos fainetai mias kai itan i proti pou sou apantise edo...h etsi thelo na pisteuo Laughing

Kala e den to ixera auto Tongue up
Den fainetai katholou oti sou aresei o Gray san character Laughing

Kanenas den to xerei edo alla einai o Laxus Heart
Meta:Juvia/Gray,Erza/Kagura,Gajeel,Jellal/Happy xD

Pos sou fanike to teleutaio chapter?


Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 3:02 am

Enta3ei isws na exw mia mikrh obsession me ton Gray, mhn anhsuxeis pantws dn einai kollhtiko xD

La8os mante4a xD Mias pou eipa prwth k oxi prwtos..ektos k an pianetai kai o Laxus stis gunaikes xD (vasika nomiza oti prwth htan h Juvia k deuteros o Laxus).

Etsi opws exeis valei thn lista me tous xarakthres moiazei san na shippareis:
Juvia x Gray
Erza x Kagura
Jellal x Happy (kala to teleutaio pairing einai ola ta lefta Very Happy)

To teleutaio chapter kalo htan, an kai emena me endiaferei pio polu t GMG para h istoria ths Future-Lucy. Den 3erw an 4eudeutai h oxi, alla einai ligo upopth h emfanish ths. Wraia htan pantws h NaLu agkalia (htan ontws agkalia?) kai as mhn eimai polu shipper m'arese Smile
To agaphmeno mou kommati htan h maxh tou Gajeel k tou Rogue. Mias pou eimai fan kai twn duo dn 3erw poion na uposthri3w perissotero. To mono pou euxomai einai opoios kai na nikhsei, na doume mia kalh maxh k oxi allo trolling.
Alla vasika h maxh pou me endiaferei pio polu twra einai tou [s]God[/s]Laxus. Elpizw oti einai o arxhgos ths omadas tou Fairy Tail.
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Tue Feb 05, 2013 3:35 am

Lol ok den anisixo tote xD

Haha den eida katholou oti egrapses proti,nomiza protos xD
NNUUUUU den painetai.O Laxus einai Antras me A kefalaio xD
(i Juvia einai #1 female genika,alla 2h sto FT)

LOL etsi opos ta grafo kamia fora,den ftaei o kosmos pou nomizei oti shiparo perierga ships xD
T proto einai to OTP mou, to deutero to leo ston celtic gia na ton kontraro sto Jerza(pou einai to OTP tou)xD, kai to trito einai kainourgia empneusi Laughing
Mallon tha arxizo na to kano ship tora Tongue up

Kai emena to idio,mias kai arxizoun oi telikes maxes kai thelo h kathemia na exei apo 2+ an ginetai,pou den nomizo Laughing.Tora teleuataia olo ''kiklous'' kanei o Mashima me tin istoria tis Lucy kai varethika,mias kai den akousame kati diaforetiko Unsure
Mias kai 2 characters,o Jellal kai o Arcadios ipopteuontai oti kati den leei sosta kai pseudeutai,pisteuo oti exoun dikio.
Den nomizo na itan agkalia,alla itan cute an kai i Lucy mallon den einai i Lucy an einai imposter xD
To xero.Kai ego to idio.Mou arese poli i sizitisi pou eixan mexri auti i skia na emfanistei kai na arxizei na milaei ston Rogue.T les na einai?Ego ipotheto oti tha einai kapios opos itan i Ultear me ton Jellal alla den eimai sigouri.
Axx kai emena auti me endiaferei tora *o*
Pisteuo pos einai.H' autos einai h' i Erza.
Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 3:49 am

Kala pws kaneis ets..dn e8h3a kai ton andrismo tou Ichiya xD

Enw egw etsi opws evala pantou to onoma tou Gray 8a nomizei o kosmos oti shipparw Gray x everyone Laughing (pou dn apexei makria apo thn alh8eia mias pou dn 8a elega oxi sto na anhkei olh h an8rwpothta sto xaremi tou Gray, nomizw sou exw analusei thn 8ewria mou auth xD)
Den 3erw an einai swsto na shipparw Jellal x Happy akougetai o3umwro na susxetizetai o Jellal me thn le3h xara Very Happy Epeita egw hmoun panta JeMa (Jellal x Mashima) shipper, pws mporw na parathsw to ship mou epeidh mphke sthn mesh mia mple gata? xD

To provlhma me thn future Lucy opws eipes k esu, einai oti dn ma8ainoume kai kati kainourgio, apla leei ta idia me diaforetika logia xD
Kai egw 8elw na dw megales maxes sto fairy tail. Kati san tou Bleach (enta3ei isws oxi toso megales). Alla to na kratane mono ena chapter, to 8ewrw aparadekto. Oxi tipota allo, dn prolavainoume na mpoume kan ston ru8mo ths maxhs.
Kala ama apodeix8ei oti h Lucy htan o Zeref metamfiesmenos, tote molis eixame thn prwth Zeref x Natsu moment xD

Auth h skia, 8a mporouse na htan o Zeref alla pali dn vlepw giati na milhsei ston Rogue. Mhpws einai o drakos tou? H isws o Rogue einai apla mia dixasmenh proswpikothta (kai meta tis dwdeka kukloforei me goves stileto xD)

Kai egw anamesa se autous tous duo eimai. H Erza exei apodei3ei tis hgetikes ths ikanothtes polles fores k o Laxus exei genh8ei gia na ginei guild master (h etsi elpizw). Opote einai pi8ano na einai eite o enas eite o allos. Proswpika 8a h8ela na einai o Laxus, alla dn 8a me xalasei an einai k h Erza mias pou dn exei k tosh shmasia.
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by ✖єsumi✖ Tue Feb 05, 2013 4:39 am

Nagisa-chan wrote:Koita sthn Ellada menw..twra to kata poso 3erw (swsta) ellhnika einai ena allo 8ema xD

Na rwthsw, apo poio anime einai h eikona sthn upografh sou? Kati mou 8umizei, alla mias k mallon dn to exw dei dn mou erxetai to onoma kiolas..

Eir9a!!
Sorry eixa 9rontistirio :"DD

To anime legetai Senyu, eeeinai poli kalo. *-*

Kai 9a pw kai egw ta agapimena m anime Very Happy (...If I could decide which are my fave....)

-Senyu
-Ergo Proxy
-Magi
-Hunter x Hunter
-Gintama
-D.gray-man

Kai polla alla p dn mporw na fimifw
Kai na mhn arxisw m ta manga :"D

Note : Please ignore my awful greek :'DD
✖єsumi✖
✖єsumi✖
Fairy Tail SSS-class Mage
Fairy Tail SSS-class Mage

Posts : 590
Join date : 2012-10-15
Age : 26
Location : Somewhere in your heart

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 4:45 am

✖️єsumi✖️ wrote:Eir9a!!
Sorry eixa 9rontistirio :"DD

To anime legetai Senyu, eeeinai poli kalo. *-*

Kai 9a pw kai egw ta agapimena m anime Very Happy (...If I could decide which are my fave....)

-Senyu
-Ergo Proxy
-Magi
-Hunter x Hunter
-Gintama
-D.gray-man

Kai polla alla p dn mporw na fimifw
Kai na mhn arxisw m ta manga :"D

Note : Please ignore my awful greek :'DD
[/color]

Ti upo8esh exei? Einai shonen fantasy h kati allo?

Vlepw eisai kai esu fan tou Magi. Epitelous kai kapoios allos pou vlepei auto to anime Smile
Poioi einai oi agaphmenoi sou xarakthres apo to Magi? diavazeis k to manga (sorry gia tis polles erwthseis alla einai h neoterh porwsh mou )
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Tue Feb 05, 2013 4:48 am

Pote den tha ginei auto.Den iparxei anthropos pou na mporei na thixei ton andrismo tou Ichiya xD

Nomizo oti auto tha nomizoun Laughing(nai tin xero tin theoria sou,oti exeis Gray harem Tongue up)
Haha exeis ena dikio ekei.Jellal=/=Xaroumenos den ginetai,mono emo xD
Eimai sigouri oti to kaneis ship krifa apo tote pou to anefera,kai mia mple gata einai pio kali apo ena troll xD

Gia auto einai boring tora teleutaia xD
Dld poso megales einai oi maxes tou Bleach?Kati exoun akousei ta autia mou alla den eimai sigouri.Nai simfono mazi sou.Toulaxiston na tis kanei 2 chapters na prolavainoume kai emeis na doume tipota Laughing
OMS you are right!!!NatsuxZeref moment.Ipopsiazomai pos einai,kai an bgei alitheia i Lucy exei enan thanatiforo rival Laughing

Mipos einai auto to plasmataki pou eixe o Obra mazi tou kai apodinamose Wendy kai Lucy?Ma den ipotithetai oti skotosan ton drako tous?LOL kalo auto Laughing Isos exigei gt den milaei poli meta kai gainetai san kourasmenos lol.Den xero gia tin diaxasmeni prosopikotita omos gt to sizitisame sto thread auto kai i Mash pou xerei apo auta eipe oti mallon den einai h kati tetoio.

Opote prepei na perimenoume gia na doume mias kai o Laxus einai enantion Orga(pou tha xasei protos) kai eidika Jura(edo thelo foveri maxi kai oxi trolling,alla arxizo kai fovamai pos tha exei Unsure ) kai i Erza einai sakatemeni kai enantion tis Minerva pou den fainetai gia anthropos pou tha deixei eleos.As elpisoume pos tha kanei oles tis maxes kales kai i ploki me tin Future Lucy,Eclipse Plan kai Dragon na sinexisei.

O kai irthe kai i Esumi.Epitelous tha zontanepsei pio poli to thread :'D
Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by ✖єsumi✖ Tue Feb 05, 2013 5:02 am

Nagisa-chan wrote:
✖️єsumi✖️ wrote:Eir9a!!
Sorry eixa 9rontistirio :"DD

To anime legetai Senyu, eeeinai poli kalo. *-*

Kai 9a pw kai egw ta agapimena m anime Very Happy (...If I could decide which are my fave....)

-Senyu
-Ergo Proxy
-Magi
-Hunter x Hunter
-Gintama
-D.gray-man

Kai polla alla p dn mporw na fimifw
Kai na mhn arxisw m ta manga :"D

Note : Please ignore my awful greek :'DD
[/color]

Ti upo8esh exei? Einai shonen fantasy h kati allo?

Vlepw eisai kai esu fan tou Magi. Epitelous kai kapoios allos pou vlepei auto to anime Smile
Poioi einai oi agaphmenoi sou xarakthres apo to Magi? diavazeis k to manga (sorry gia tis polles erwthseis alla einai h neoterh porwsh mou )


Einai action, Comedy, Fantasy, Shounen. Ta episodia einai mono 5 lepta omws. 9a exei mallwn 30 episodia to prwto season.


Yep, diavazw kai to manga, to arxisa prin kapoious mhnes. Laughing
Oi agapimenoi m xarakthres einai : Morgianna, Ja'Far, Hakuryuu, Masur :'3



✖єsumi✖
✖єsumi✖
Fairy Tail SSS-class Mage
Fairy Tail SSS-class Mage

Posts : 590
Join date : 2012-10-15
Age : 26
Location : Somewhere in your heart

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 5:18 am


Fhmes lene oti o Nichiya apeilei ton adrismo tou Ichiya xD

Kala ennoeitai pws Happy > Mashima. Apla fovamai oti mias k o Mashima latreuei ton Jellal an dn tous shipparoume mporei na exei arnhtikes epiptwseis sto manga. xD

Sto Bleach oi maxes mporei na diarkesoun kai 20 chapters. Parola tou ta arnhtika, exei epikes maxes k isws h megalh tous diarkeia na paizei rolo.
Gia to fairy tail, 2-3 chapter maxes 8a htan arketa.
Kahmenh Lucy..prwta eixe ''love rival'' thn Juvia, meta ton Zeref..poios 8a einai o epomenos antagwnisths ths? o Sting? xD

Twra pou to les, h 8ewria sou vgazei perissotero nohma apo thn dikh mou (kati pou dn me ekplhssei ka8olou xD).
Kala auto pou eipa gia dixasmenh proswpikothta to eipa gia plaka dn perimenw na sumvei kiolas Tongue out

Basika egw gia auto pisteuw oti o Laxus einai o arxhgos tous. Giati h Erza akoma k an epiviwsei thn maxh ths me thn Minerva meta 8a aposur8ei h 8a ginei eukolh leia gia kapoion antipalo. Opote an einai auth h arxhgos, pane oi 5 pontoi. Enw sthn periptwsh tou Laxus exei perissoteres pi8anothtes na krathsei tous pontous tou mexri to telos.

✖️єsumi✖️ wrote:
Einai action, Comedy, Fantasy, Shounen. Ta episodia einai mono 5 lepta omws. 9a exei mallwn 30 episodia to prwto season.


Yep, diavazw kai to manga, to arxisa prin kapoious mhnes. Laughing
Oi agapimenoi m xarakthres einai : Morgianna, Ja'Far, Hakuryuu, Masur :'3
[/color]



Mono 5 lepta? Dn h3era oti uphrxan anime me toso mikrh diarkeia. Mias pou mou kinhse to endiaferon, 8a dw kanena duo epeisodia pantws kai meta 8a sou pw entupwseis Smile

Emena o agaphmenos mou einai o Sinbad. Meta mou aresoun: Morgiana, Alibaba, Hakuei, Hakuryuu, Kougyoku kai o Ja'far.
Poios pisteueis oti 8a nikhsei ston polemo?
Egw dn eimai pia sigourh..kai perimenw me anupomonesia na mpoun k h Sindria k h Kou empire sto paixnidi.
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by ✖єsumi✖ Tue Feb 05, 2013 5:22 am

Nagisa-chan wrote:
Fhmes lene oti o Nichiya apeilei ton adrismo tou Ichiya xD

Kala ennoeitai pws Happy > Mashima. Apla fovamai oti mias k o Mashima latreuei ton Jellal an dn tous shipparoume mporei na exei arnhtikes epiptwseis sto manga. xD

Sto Bleach oi maxes mporei na diarkesoun kai 20 chapters. Parola tou ta arnhtika, exei epikes maxes k isws h megalh tous diarkeia na paizei rolo.
Gia to fairy tail, 2-3 chapter maxes 8a htan arketa.
Kahmenh Lucy..prwta eixe ''love rival'' thn Juvia, meta ton Zeref..poios 8a einai o epomenos antagwnisths ths? o Sting? xD

Twra pou to les, h 8ewria sou vgazei perissotero nohma apo thn dikh mou (kati pou dn me ekplhssei ka8olou xD).
Kala auto pou eipa gia dixasmenh proswpikothta to eipa gia plaka dn perimenw na sumvei kiolas Tongue out

Basika egw gia auto pisteuw oti o Laxus einai o arxhgos tous. Giati h Erza akoma k an epiviwsei thn maxh ths me thn Minerva meta 8a aposur8ei h 8a ginei eukolh leia gia kapoion antipalo. Opote an einai auth h arxhgos, pane oi 5 pontoi. Enw sthn periptwsh tou Laxus exei perissoteres pi8anothtes na krathsei tous pontous tou mexri to telos.

✖️єsumi✖️ wrote:
Einai action, Comedy, Fantasy, Shounen. Ta episodia einai mono 5 lepta omws. 9a exei mallwn 30 episodia to prwto season.


Yep, diavazw kai to manga, to arxisa prin kapoious mhnes. Laughing
Oi agapimenoi m xarakthres einai : Morgianna, Ja'Far, Hakuryuu, Masur :'3
[/color]



Mono 5 lepta? Dn h3era oti uphrxan anime me toso mikrh diarkeia. Mias pou mou kinhse to endiaferon, 8a dw kanena duo epeisodia pantws kai meta 8a sou pw entupwseis Smile

Emena o agaphmenos mou einai o Sinbad. Meta mou aresoun: Morgiana, Alibaba, Hakuei, Hakuryuu, Kougyoku kai o Ja'far.
Poios pisteueis oti 8a nikhsei ston polemo?
Egw dn eimai pia sigourh..kai perimenw me anupomonesia na mpoun k h Sindria k h Kou empire sto paixnidi.

Yparxoun polla tetoia anime Laughing Ok Cute

Dn 3erw, egw nwmizo oti oloi 9a xasoun kapws...
Kai m lipei i Mor...pota 9a emfanistei epitelous pali sto manga :"D
✖єsumi✖
✖єsumi✖
Fairy Tail SSS-class Mage
Fairy Tail SSS-class Mage

Posts : 590
Join date : 2012-10-15
Age : 26
Location : Somewhere in your heart

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 5:29 am

✖️єsumi✖️ wrote:[Yparxoun polla tetoia anime Laughing Ok Cute

Dn 3erw, egw nwmizo oti oloi 9a xasoun kapws...
Kai m lipei i Mor...pota 9a emfanistei epitelous pali sto manga :"D

Mallon eimai va8ia nuxtomenh se sxesh me ta anime tote xD

Egw pisteuw oti o Aladdin 8a stamathsei thn twrinh maxh me kapoio tropo. Alla dn 3erw giati, exw to proais8hma oti h xwra twn magwn (3exasa to onoma xD) den 8a parameinei autonomh gia polu kairo akomh.
Kai emena mou leipei k h Mor kai oloi osoi exoun kairo na emfanistoun :''D
Alla nomizw prwta 8a emfanistei o Alibaba k meta h Morgiana. Elpizw toulaxiston na vrhke tous suggeneis ths ekei pou phge k na ekane k kanena power up. H Morgiana eixe tis prodiagrafes na ginei polu badass me tis dunameis pou exei.
Kai twra mia erwthsh pou kanw panta, se ka8e anime : kanena shipping s'aresei? xD
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by ✖єsumi✖ Tue Feb 05, 2013 5:42 am

Nagisa-chan wrote:
✖️єsumi✖️ wrote:[Yparxoun polla tetoia anime Laughing Ok Cute

Dn 3erw, egw nwmizo oti oloi 9a xasoun kapws...
Kai m lipei i Mor...pota 9a emfanistei epitelous pali sto manga :"D

Mallon eimai va8ia nuxtomenh se sxesh me ta anime tote xD

Egw pisteuw oti o Aladdin 8a stamathsei thn twrinh maxh me kapoio tropo. Alla dn 3erw giati, exw to proais8hma oti h xwra twn magwn (3exasa to onoma xD) den 8a parameinei autonomh gia polu kairo akomh.
Kai emena mou leipei k h Mor kai oloi osoi exoun kairo na emfanistoun :''D
Alla nomizw prwta 8a emfanistei o Alibaba k meta h Morgiana. Elpizw toulaxiston na vrhke tous suggeneis ths ekei pou phge k na ekane k kanena power up. H Morgiana eixe tis prodiagrafes na ginei polu badass me tis dunameis pou exei.
Kai twra mia erwthsh pou kanw panta, se ka8e anime : kanena shipping s'aresei? xD


Kai egw exw auto to proais9ima :"D

O Alibaba nwmizo oti einai kiolas ekei, mias k htan panw sto karabi.

Kanw ship tin Mor x Hakuryu :"D Giati einai glikes. *^*
✖єsumi✖
✖єsumi✖
Fairy Tail SSS-class Mage
Fairy Tail SSS-class Mage

Posts : 590
Join date : 2012-10-15
Age : 26
Location : Somewhere in your heart

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Tue Feb 05, 2013 9:00 am

✖️єsumi✖️ wrote:

Kai egw exw auto to proais9ima :"D

O Alibaba nwmizo oti einai kiolas ekei, mias k htan panw sto karabi.

Kanw ship tin Mor x Hakuryu :"D Giati einai glikes. *^*

O Alibaba ontws ekei einai alla akoma den exei kanei thn parousia tou ais8hth. 8elw polu na ton dw na 3anasunanth8ei me ton Aladdin. Kai fusika na er8ei k h Morgiana na epanenw8ei h parea Smile

Kai emena m'aresei auto to pairing. Vasika eimai sthn periergh fash (gia ton fusiologiko kosmo, oxi gia emena) na shipparw Alibaba x Morgiana, Hakuryuu x Morgiana k Alibaba x Kougyoku tautoxronws xD Isws epeidh sumpa8w olous tous xarakthres tou manga.
Epishs m'aresei k to Yamuraiha x Sharrkan an kai exoun ligo screen time.
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Aria11 Fri Feb 08, 2013 4:31 am

Nagisa-chan wrote:
Fhmes lene oti o Nichiya apeilei ton adrismo tou Ichiya xD

Kala ennoeitai pws Happy > Mashima. Apla fovamai oti mias k o Mashima latreuei ton Jellal an dn tous shipparoume mporei na exei arnhtikes epiptwseis sto manga. xD

Sto Bleach oi maxes mporei na diarkesoun kai 20 chapters. Parola tou ta arnhtika, exei epikes maxes k isws h megalh tous diarkeia na paizei rolo.
Gia to fairy tail, 2-3 chapter maxes 8a htan arketa.
Kahmenh Lucy..prwta eixe ''love rival'' thn Juvia, meta ton Zeref..poios 8a einai o epomenos antagwnisths ths? o Sting? xD

Twra pou to les, h 8ewria sou vgazei perissotero nohma apo thn dikh mou (kati pou dn me ekplhssei ka8olou xD).
Kala auto pou eipa gia dixasmenh proswpikothta to eipa gia plaka dn perimenw na sumvei kiolas Tongue out

Basika egw gia auto pisteuw oti o Laxus einai o arxhgos tous. Giati h Erza akoma k an epiviwsei thn maxh ths me thn Minerva meta 8a aposur8ei h 8a ginei eukolh leia gia kapoion antipalo. Opote an einai auth h arxhgos, pane oi 5 pontoi. Enw sthn periptwsh tou Laxus exei perissoteres pi8anothtes na krathsei tous pontous tou mexri to telos.

Ox oxi, final battle.Den xero poianou to meros na paro xD

Lol den tha ithela kati tetoio tora pou arxise to kalo.Alla kai pali tha kano ship krifa Happy x Jellal :P

20?!?! Den einai polla chapters gia mia maxi?Dld t diaforetiko deixnei se kathe selida?xD H' mipos einai etsi se ola ta alla manga kai sto FT einai mono 1-2? Laughing
Stoiximatiso oti autos tha einai.Den exeis fanart apo NatsuxSting?Einai o epomenos stin lista :P

Lol fainetai pos kai i diki mou den bgazei noima tora opos panta xD
Telika den exei,kai opos fainetai einai i dinami pou aisthanetai o Jellal,i Ultear kai i Meredy pou einai paromoia me ekeini tou Zeref.Tora aporo gia pio logo i skia auti na epitethei ston Gajeel Unsure

Simfono mazi sou se auto.As elpisoume na doume tin maxi tou Laxus meta to epomeno chapter :'D

Aria11
Aria11
Fairy Tail Holy Mage
Fairy Tail Holy Mage

Posts : 1431
Join date : 2012-10-15
Age : 31
Location : UnderWorld

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Nagisa-chan Sat Feb 09, 2013 1:37 am

Aria11 wrote:

Ox oxi, final battle.Den xero poianou to meros na paro xD

Lol den tha ithela kati tetoio tora pou arxise to kalo.Alla kai pali tha kano ship krifa Happy x Jellal :P

20?!?! Den einai polla chapters gia mia maxi?Dld t diaforetiko deixnei se kathe selida?xD H' mipos einai etsi se ola ta alla manga kai sto FT einai mono 1-2? Laughing
Stoiximatiso oti autos tha einai.Den exeis fanart apo NatsuxSting?Einai o epomenos stin lista :P

Lol fainetai pos kai i diki mou den bgazei noima tora opos panta xD
Telika den exei,kai opos fainetai einai i dinami pou aisthanetai o Jellal,i Ultear kai i Meredy pou einai paromoia me ekeini tou Zeref.Tora aporo gia pio logo i skia auti na epitethei ston Gajeel Unsure

Simfono mazi sou se auto.As elpisoume na doume tin maxi tou Laxus meta to epomeno chapter :'D


Ennoeitai pws 8a parw to meros tou Ichiya, allwste autos einai to au8entiko xD
Btw, sou moiazei o Ichiya 29 xronwn prin to time skip? Giati emena mou emoiaze toulaxiston 40!

An kai katastrefeis to Jellal x Mashima k to Happy x Lucy twra, enta3ei kane tous shipping. E3allou, einai k oi duo mple ara einai canon Very Happy

Koita upervala k ligo, 20 chapter htan mono h maxh Ichigo vs Aizen, oi alles htan apo apo 5 chapter omws. To idio isxuei k Naruto genika. Eidika ekei, uparxei mia maxh(Sakura vs Sasori) pou dierkese 8 episodeia sto anime xD
Pera apo tis upervoles, emena 5-10 chapter maxh mou fainetai logikh. Giati mhn 3exname oti sumperilamvanoume k ta flashback se mia maxh kai epipleon mexri na dei3oun oles tis dunameis tous pernei xrono. Vevaia opws eipa sto proegoumeno post, gia to fairy tail 2-3 chapter maxes 8a htan ikanopoihtikes,mias pou o Mashima dn grafei maxes me leptomeries.

Yparxei fanart Natsu x Sting? Egw giati dn thn exw dei ? xD
Mono Lucy x Sting eixa dei, alla enta3ei h Lucy exei fanart k me tis petres.

Exw mia 8ewria oti 8a mporouse na einai o Ivan h kapoios apo thn omada tou pou e3ousiazei ton Rogue. Allwste o Ivan eixe dei3ei endiaferon gia ton Laxus k ton Gajeel apo to fairy tail. Opote upo8etw vgazei nohma na 8elei na epite8ei ston Gajeel.
Pws sou fanhke to neo chapter genika? Egw ena exw na pw: Gajeel <33 GaLe <3333
Nagisa-chan
Nagisa-chan
Fairy Tail Strong Mage
Fairy Tail Strong Mage

Posts : 106
Join date : 2013-02-03

Back to top Go down

Ας μιλήσουμε - Page 2 Empty Re: Ας μιλήσουμε

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum